Eregalerij


2013-05-29-15.49.39
Alle kampioenen op een rij, oftewel ‘wie gingen jou voor…..’

Gooise Verhalenwedstrijd

 

2018 Wie ben ik ?

  1. Wie ben ik ? – Wick Kolff – Katholieke Montessorischool Bussum
  2. De Invasie – Philip Engelen – katholieke Montessorischool Bussum
  3. Weg en Terug – Elvira Tuinstar – Maria Montessorischool Huizen

Publieksprijs: Met een druk op de knop – Mayra van Ogtrop – De Wilge Hilversum

2017 De zee spoelde alles weg…

  1. De zee spoelde alles weg… – Liselotte Tuinzing – Katholieke Montessorischool
  2. De verdwaalde ziel – Tamkien Sadat – Violenschool
  3. Vermist! – Gigi van Erven Dorens en Justine Veldmaat – Gooilandschool

2016 Kapot

  1. Kapot – Isobel Robertson – Emmaschool
  2. Op het kasteel – het jaar 1423 – Fee Swart – Violenschool
  3. Blog van Emma – Mila Peters – Curtevenneschool

2015 De Ontdekking

  1. De Ontdekking – Kim van Lunteren – Fabritiusschool
  2. Als opa gaat vertellen – Merel Kijser – De Gouden Kraal
  3. Waar zijn opa en oma? – Tamara Tromp – De Tweemaster

Aanmoedigingsprijs: De geheime viool – Liselotte Tuinzing –Katholieke Montessorischool

2014 Over wollen pantoffels en porselein

  1. Over wollen pantoffels en porselein – Rosalie Boonman – Katholieke Montessorischool
  2. Magie bestaat – Julia Smit – Fabritiusschool
  3. Moordzaak – Thomas Bus – OBS De Ploeg
  4. Mijn avontuur op MagicIsland – Anna Damman – Binckhorst/St. Jan

Aanmoedigingsprijzen:

De schoolslopers – Anniek Rutten – Katholieke Montessorischool

De achtervolging van de schilderijdieven – Lars Thuijs – Zuidwend

 

Gooise Opstelkampioenschappen

2013 In Livina, het rijk van de dwergen

(in dit boek staan ook de winnende verhalen 2006-2011)

  1. Een sprookjesachtig avontuur – Eva Teeling – De Tweemaster
  2. Andralork – Claire Splinter – Jozefschool (Nederhorst den Berg)
  3. Geen vrienden maken – Ilse van Broekhoven – OBS De Zuidwend

2012 Wachtwoord: Pampus

  1. Gesleep – Salma Benlhaji – De Zonnewijzer
  2. Alleen – Robin Smid – Groen van Prinstererschool
  3. Een avontuur in de nacht – Ilse Erdmann – De Sterrenwachter

2011 De Jakhalzenkomedie

  1. De jakhals en de patrijs – Donna van Eerd – De Werf
  2. Water – Marit Brugmans – Tweemaster (Huizen)
  3. Water – Rebecca Doets – Gooische School

Eervolle vermelding: Ons voetbalveld en verschillen – Juliëtte Peters – Tweemaster (Naarden)

2010 Bij ons gaat het ook Super

  1. Waterproblemen – Sanne Crommers – Jenaplanschool De Sterrenwachter
  2. De haas en de antilope – Odette van Heesbeen – Dr. Maria Montessorischool
  3. Pompen of verzuipen – Fleur van Riemsdijk – Gouden Regenschool (Hilversum)

 

RotaryComenius Opstelkampioen

2009 Trofeejagers

  1. Een nieuwe start voor Mwbata – Milou Bonewit –Fabritiusschool
  2. De beste stuurvrouw? – Tom van Lieshout – OBS Blaricum
  3. De beste stuurvrouw? – Mattias Spee – Fabritiusschool

2008 Even bij de Masai

  1. (L)even bij de Masai – Iza Wijffels –Curtevenneschool;
  2. (L)even bij de Masai – Diane Vellekoop – Godelindeschool;
  3. Een spannend reisje naar Kenia – Eva van Drie – Kors Breijerschool

2007 In een ander licht

  1. De kleine Kabenla – Audinga Hazewinkel – Katholieke Montessorischool
  2. Een brief – Emilie van Schaijk – Godelindeschool
  3. De kleine Kabenla – Pauline Springorum – Koningin Emmaschool

 

Rotary Comenius Opstelwedstrijd

2006 Winnen

  1. Een bijzondere vakantie – Evi Timp – Gooilandschool
  2. Beautiful – Veerle Dikkers – Gooilandschool
  3. De Diamantenberg – Livia van de Graaff – Julianaschool

2005

1.

2.

3.

2004 (ringband met de kopieën van handgeschreven opstellen)

  1. 32 Ogen – Lune van der Meulen –Godelindeschool;
  2. Je zit in Kenia op de basisschool – Lucy Cowling – Bussumse Julianaschool